Polska, grosz polski z miedzi krajowej, 1824

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:55:00
143938
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, grosz polski z miedzi krajowej, 1824, Warszawa, odmiana z węższą koroną i kropką po wyrazie KRAIOWEY.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 900, Plage 215

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 327

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  38 zł
9)  36 zł