Polska, 10 groszy, 1839 MW

Polska, 10 groszy, 1839 MW

Polska, 10 groszy, 1839 MW

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:53:40
143944
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1839 MW, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki i ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 1181 (R), Plage 103

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 601

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  410 zł
4)  340 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  150 zł