Polska, 5 złotych, 1833 KG

Polska, 5 złotych, 1833 KG

Polska, 5 złotych, 1833 KG

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:51:40
143954
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1833 KG, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 990, Plage 42, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 321

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  210 zł