Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:29:20
143342
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1307-1318, Tarcza zakonna, powyżej trzy kulki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.21 g, ciemna patyna
Literatura: BRP Prusy T8a, Neumann 1.d

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 100

1)  85 zł
2)  80 zł