Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:11:20
140982
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Kraków, z SIGISM na awersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Iger K.00.1.a (R1)

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 365

1)  500 zł
2)  500 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  380 zł
7)  250 zł