Polska, 100 złotych, 1.07.1948
Cena wylicytowana: 55 zł
143585
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria IY 3965727 |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
delikatne złamania, banknot po subtelnej konserwacji, rozjaśniony papier |
Lucow 1296d (R0), Miłczak 139f |
Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 115
1) 55 zł
2) 50 zł
3) 44 zł
4) 36 zł
5) 28 zł
6) 24 zł
min |