Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 20:51:20
143585
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria IY 3965727
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatne złamania, banknot po subtelnej konserwacji, rozjaśniony papier
Literatura: Lucow 1296d (R0), Miłczak 139f

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 115

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  36 zł
5)  28 zł
6)  24 zł