Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 20:49:40
143575
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1.07.1948, seria F 0551029
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, banknot po subtelnej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 1253 (R2), Miłczak 136a

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 213

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  165 zł
5)  115 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł