Polska, 25 złotych polskich, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 20:31:00
143672
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 25 złotych polskich, 8.06.1794, seria A, numeracja 16169
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: po fachowej konserwacji
Literatura: Lucow 24 (R1), Miłczak A3

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 71

1)  960 zł
2)  960 zł
3)  920 zł
4)  640 zł
5)  620 zł