Republika Rzymska, denar, 96 pne

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:16:40
136247
Opis: Republika Rzymska - C. Malleolus C. f., A. Albinus Sp. f. i L. Cecilius Metellus 96 pne, denar, 96 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w prawo, po bokach L METEL A ALB S F; Rw: Roma siedząca na stosie tarcz w lewo, trzymająca włócznię i parazonium, za nią stojąca Wiktoria nakładająca jej wieniec na głowie, po lewej C MALL, w odcinku ROMA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.84 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 335/1a

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 396

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  430 zł
5)  300 zł