Niemcy, brakteat, ok. 1250-1299

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:25:00
135021
Opis: Niemcy - Anhalt i Górna Saksonia - anonimowa emisja 2. poł. XIII w., brakteat, ok. 1250-1299, Siedzący władca na wprost, trzymający dwa berła, po bokach dwie wieże
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm, 0.40 g, patyna
Literatura: Berger 1795

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 122

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł