Polska, szóstak, 1684

Polska, szóstak, 1684

Polska, szóstak, 1684

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:15:20
143522
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1684, Kraków, popiersie króla w zbroi i koronie, litera C między tarczami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Kop. 1974 (R1)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 963

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  320 zł
4)  260 zł
5)  200 zł
6)  160 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  95 zł