Polska, szóstak, 1702 EP-H

Polska, szóstak, 1702 EP-H

Polska, szóstak, 1702 EP-H

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:15:40
143452
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, szóstak, 1702 EP-H, Lipsk, data na końcu napisu otokowego na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 331, Kop. 2011 (R1)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1670

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  580 zł
4)  440 zł
5)  380 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  290 zł
9)  280 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  230 zł
13)  210 zł
14)  195 zł
15)  190 zł
16)  185 zł