Polska, 1 grosz, 1794

Rozpoczęcie: 26-06-2017 18:00
Zakończenie: 06-07-2017 22:24:00
Polska, 1 grosz, 1794

Polska, 1 grosz, 1794

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:24:00
140216
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety dla wojsk cesarskich w Galicji i Lodomerii - Franciszek II 1792-1806, 1 grosz, 1794, Wiedeń
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 1225, Novotný 116, Plage 11

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 108