Polska, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:54:40
142973
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa, legitymacja dla dla Józefa Termin weterana Powstań Śląskich, wydana 5 lipca 1979 roku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak 60 x 60 mm, złocony i emaliowany, oryginalna wstążka i pudełko
Literatura: Oberleitner T. II ss. 27-40

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1440

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  145 zł