Polska, kwit na 100 złotych polskich (rublami), wystawiony we Wreznie, 1.03.1864

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 20:30:40
142888
Opis: Polska - Powstanie Styczniowe 1863-1864 - Rząd Narodowy - Komisja Długu Narodowego, kwit na 100 złotych polskich (rublami), wystawiony we Wreznie, 1.03.1864, numeracja 875, z pieczęcią na stronie głównej, drukowane na papierze bez znaków wodnych
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ubytki na lewym marginesie podklejony od strony odwrotnej, rzadki, banknot z kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 207 (R5) - ilustrowany w katalogu kolekcji, Moczydłowski S3

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1181

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  250 zł