Niemcy, medal II Pułku Grenadierów wojsk cesarza Franciszka Józefa, 1914

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:54:20
142884
Opis: Niemcy - I Wojna Światowa 1914-1918, medal II Pułku Grenadierów wojsk cesarza Franciszka Józefa, 1914, ( Pułk ten stacjonował w Berlinie ), sygnowany A. M. WOLFF, Aw: Popiersia cesarzy w prawo ( Wilhelm II i Franciszek Józef ), Rw: Monogram pod koroną, po bokach pionowo daty 1814-1914
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 33 mm, z wstążką

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 947

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  180 zł