Polska, medal 550-lecie złożenia Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze, 1882

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:54:00
142883
Opis: Polska - XIX wiek, medal 550-lecie złożenia Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze, 1882, sygnatura WYK.F.WITKOWSKI / NAKŁAD P.BITSCHANA, Aw: Obraz Matki Boskiej, napis w otoku: 300 LAT W JERUZALEM 500 W CAROGRODZIE 500 NA BEŁDZKIM ZAMKU 500 NA JASNEJ GÓRZE W CZĘSTOCHOWIE, Rw: Klasztor na Jasnej Górze, napis w otoku: NA PAMIĄTKĘ 500-EJ ROCZNICY ZŁOŻENIA OBRAZU M.B.C. w KOŚCIELE NA JASNEJ GÓRZE 1882
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 61 mm,
Literatura: H-Cz. 8211

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 981

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  450 zł
4)  340 zł