Rosja, rubel, 1852 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1852 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1852 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:48:20
142780
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1852 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, patyna
Literatura: Bitkin 229, Adrianov 1852а

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 280

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  480 zł