Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:47:40
142842
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843 СПБ АЧ, Petersburg, św. Jerzy z płaszczem, w wieńcu 8 gałązek laurowych
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 186, Adrianov 1843б

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 268

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł