Rosja, 2 kopiejki, 1801 / E.M.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:47:20
142735
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, 2 kopiejki, 1801 / E.M., Jekaterinburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Bitkin 118, Brekke 84

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 254

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  75 zł