Niemcy, talar, 1627

Niemcy, talar, 1627

Niemcy, talar, 1627

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:47:00
142958
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1627, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.69 g, patyna
Literatura: Dav. 7601, Schnee 845, Merseb. 1042

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 538

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  760 zł
4)  740 zł
5)  660 zł
6)  580 zł
7)  500 zł
8)  480 zł
9)  460 zł