Polska, 30 groszy ( złotówka ), 1762

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:13:40
142763
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, 30 groszy ( złotówka ), 1762, Gdańsk, szeroki wieniec nad herbem Gdańska
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta złocona - prawdopodobnie wyjęta z oprawy
Literatura: Kahnt 719 var. a, CNG 424

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 672

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  620 zł
4)  520 zł
5)  480 zł
6)  410 zł
7)  400 zł
8)  370 zł
9)  360 zł