Polska, 5 złotych, 1944

Polska, 5 złotych, 1944

Polska, 5 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 20:51:00
142563
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 5 złotych, 1944, /obowiązkowym/ seria XT 234029
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1089 (R3), Miłczak 107

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 144

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  40 zł
4)  30 zł