Polska, 50.000 marek polskich, 10.10.1920

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 20:38:40
142937
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 50.000 marek polskich, 10.10.1920, seria Y, numeracja 0127411
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ślad po pionowym złamaniu, nieświeże rogi, po konserwacji
Literatura: Lucow 425 (R3), Miłczak 33

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 117

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  42 zł