Polska, Ryngraf z Matką Boską Częstochowską

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:54:20
142293
Opis: Polska, Ryngraf z Matką Boską Częstochowską, Matka Boska na medalionie emaliowanym, punca srebra 925 i imiennik JP
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 90.79 g, 105 x 126 mm

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 447

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  400 zł
4)  300 zł