wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Podręcznik Numizmatyki Polskiej (reprint z końca XX wieku)

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:30:20
142539
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Podręcznik Numizmatyki Polskiej (reprint z końca XX wieku)
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje:
Literatura: 296 str., 80 tablic, format A5, reprint wydania krakowskiego z 1914 r. bez miejsca i roku wydania, oprawa kartonowa, stan zachow

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1697

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  140 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  46 zł
9)  42 zł