Rosja, rubel, 1854 СПБ HI

Rosja, rubel, 1854 СПБ HI

Rosja, rubel, 1854 СПБ HI

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:45:20
142709
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1854 СПБ HI, Petersburg, w wieńcu 7 gałązek laurowych
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Bitkin 234, Adrianov 1854б

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 126

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł