Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:44:20
142710
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843 СПБ АЧ, Petersburg, na awersie św. Jerzy z płaszczem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa, nierówna patyna
Literatura: Bitkin 186, Adrianov 1843б

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 125

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł