Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:43:40
142450
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1765 СПБ ЯI, Petersburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Bitkin 187, Diakov 81

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 232

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  920 zł
4)  760 zł