Niemcy, 3 marki, 1908 E

Niemcy, 3 marki, 1908 E

Niemcy, 3 marki, 1908 E

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:42:40
142537
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1904-1918, 3 marki, 1908 E, Muldenhütten
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 185, Jaeger 135

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 131

1)  90 zł