Niemcy, 2 marki, 1911 D

Niemcy, 2 marki, 1911 D

Niemcy, 2 marki, 1911 D

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:39:20
142514
Opis: Niemcy - Bawaria - regent Luitpold 1911, 2 marki, 1911 D, Monachium
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 207, Jaeger 48

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 87

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  75 zł