Niemcy, 1/6 talara, 1807 GM

Niemcy, 1/6 talara, 1807 GM

Niemcy, 1/6 talara, 1807 GM

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:35:00
142453
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Jerzy III 1760-1820, 1/6 talara, 1807 GM, Clausthal
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Welter 2838

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 159

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  120 zł