Polska, zestaw monet zastępczych

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:23:20
142142
Opis: Polska - Łódź, zestaw monet zastępczych, 1 x żeton bez nominału Chóru Kościelnego pod wezwaniem św. Anny, 2 x żeton bez nominału Katolickiego Stowarzyszenia Śpiewu Kościelnego Cecylia, 1 x żeton jednostronny bez oznaczenia nominału Chóru Kościelnego św. Jana, 2 x żeton bez oznaczenia nominału Chóru przy kościele św. Krzyża (1 x z puncami S-K, 1 x z numerem 380), 1 x żeton bez oznaczenia nominału Stowarzyszenia Muzycznego sw. Mateusza
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, łącznie 7 sztuk
Literatura: Sikorski/Bulkiewicz str. 56/57/59

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 321

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  90 zł