Polska, zestaw monet zastępczych

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:23:00
142141
Opis: Polska - Łódź, zestaw monet zastępczych, 2 x żeton o nominale 5 Łódzkiego Chrześcijańskiego Towarzystwa Dobroczynności (1 x z 1 puncą, 1 x z 2 puncami), 1 x żeton bez oznaczenia nominału Ewangelicko-Luterańskiego Stowarzyszenia Młodzieży, 1 x żeton bez oznaczenia nominału Katedralnego Chóru Sumowego w Łodzi, 1 x żeton o nominale 10 i 1 x żeton bez oznaczenia nominału Rokicier Kirchen Gesang Verein (niemieckiego chóru w Rudzie Pabianickiej)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz i miedź, łącznie 6 sztuk
Literatura: Sikorski/Bulkiewicz str. 46/48/53/63

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 274

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  760 zł
4)  700 zł
5)  150 zł