Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:14:40
203741
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Mieszko i Dąbrówka /popiersia w prawo/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: Parchimowicz P349a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 110

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  130 zł
4)  120 zł