Polska, fenig, 1937

Polska, fenig, 1937

Polska, fenig, 1937

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:05:00
142787
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, fenig, 1937, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku NGC MS 63 BN, bardzo ładna patyna
Literatura: AKS 25, Jaeger D.2, Parchimowicz 53e

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 200

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  160 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  60 zł