Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 21:53:40
142502
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 516

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  170 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  105 zł
7)  90 zł