Polska, 1/12 talara, 1703

Polska, 1/12 talara, 1703

Polska, 1/12 talara, 1703

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 21:39:20
142324
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, 1/12 talara, 1703, Drezno, Litery IL - H pod tarczą herbową
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny połysk menniczy
Literatura: Kahnt 176

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 300

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  125 zł