Polska, ort, 1655

Polska, ort, 1655

Polska, ort, 1655

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 21:37:00
142496
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1655, Poznań, inicjały A-T po bokach tarczy herbowej, w napisie otokowym POSNAN FAC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki rocznik
Literatura: Kop. 1730 (R1), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 442

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  390 zł
4)  370 zł