Polska, kwartnik duży (półgrosz)

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 21:23:40
141640
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, kwartnik duży (półgrosz), Kraków, Aw: Król na tronie z berłem na wprost, po bokach rozetki, w otoku napis; Rw: Orzeł heraldyczny i napis w otoku
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.05 g, ciemna patyna
Literatura: Str. XXV/2, Paszkiewicz 16, Gum.H. 359, Gum.P. 473, Frynas P.12.2

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 373

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  150 zł