Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 21:19:40
140430
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, 1138-1146, Książę z mieczem / Biskup z biblią
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.55 g
Literatura: Str. 42, Such. XI/XII w. typ XVII/1

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 267

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  640 zł
6)  600 zł
7)  560 zł
8)  520 zł
9)  490 zł