Persja, drachma, 30 rok panowania

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 21:07:20
142411
Opis: Persja - Sasanidzi - Khusro II Parwiz 590-628, drachma, 30 rok panowania, mennica Ahmatana, Aw: Popiersie króla w koronie w prawo; Rw: Płonący ołtarz, po bokach dwaj strażnicy ognia
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.06 g, patyna
Literatura: Mitchiner 1178-1179

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 105

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  90 zł