Cesarstwo Rzymskie, denar, 83

Cesarstwo Rzymskie, denar, 83

Cesarstwo Rzymskie, denar, 83

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:59:40
142705
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96, denar, 83, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP CAES DOMITIANVS AVG P M, Rw: Stojąca Minerwa trzymająca oszczep i tarczę, wokoło napis TR POT II COS VIIII DES X PP
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.37 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: RIC 167

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 179

1)  310 zł
2)  300 zł