Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:47:00
140975
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Lublin, I-F, herb Lewart i monogram Melchiora Reysnera u dołu rewersu, data na końcu 2. wiersza, monogram Melchiora Reysnera bez tarczy, kryza rurkowata falowana
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Iger L.97.25.b (R1)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 202

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  240 zł