Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:44:20
140935
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Bydgoszcz, na rewersie napis w trzech wierszach
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger B.97.1.a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 91

1)  105 zł
2)  100 zł