Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:35:20
140800
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1563, Wilno, końcówki napisów LITVA / LI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.63.1.u (R), Cesnulis-Ivanauskas 9SA34-8

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 492

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  290 zł
4)  260 zł
5)  240 zł