wydawnictwa zagraniczne, Sajauskas, Kaubrys - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Numizmatika, Wiln..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:33:40
142549
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Sajauskas, Kaubrys - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Numizmatika, Wilno 1993 rok
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: w środku dedykacja, 454 strony formatu A4, ilustracja oraz stopień rzadkości podane w treści, oprawa katonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 295

1)  50 zł
2)  48 zł