wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Die Münzen der westpreußischen und baltischen Städte unter..

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:32:40
142546
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Erich Neumann - Die Münzen der westpreußischen und baltischen Städte unter polonischer bzw schwedischer Oberhoheit, Köln 1997;
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 232 strony formatu A5, oprawa kartonowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 880

1)  38 zł
2)  36 zł