wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Secular Talers 1600-1700, Frankfurt 1976

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 20:32:00
142544
Opis: wydawnictwa zagraniczne, John S. Davenport - German Secular Talers 1600-1700, Frankfurt 1976
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki katalog niemieckich talarów świeckich, format A5, twarda oprawa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 706

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  150 zł
4)  90 zł