Polska, plakieta z 1931 r. autorstwa Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:44:40
142056
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta z 1931 r. autorstwa Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI ..., u dołu sygnatura J. AVMILLER, WACŁAW SIEROSZEWSKI oraz znak Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 90x60 mm, bez podstawki, przyzwoicie zachowana
Literatura: Strzałk. Plakiety 41

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1179

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  125 zł
7)  120 zł